Jedna kuna na dan, psićima hrana na dar

Autor: Administrator , 10. 10. 2021.

Sve je počelo jednom plemenitom idejom koja je naišla na mnoga otvorena srca.

Učenici i djelatnici Osnovne škole Alojzija Stepinca provodili su humanitarnu akciju pod sloganom „Jedna kuna na dan, psićima hrana na dar“  u periodu od 13. rujna do 1. listopada 2021. godine. Za sva prikupljena donirana sredstva kupili smo hranu, koju smo zatim donirali Skloništu za napuštene životinje Grada Zagreba „Dumovec“. Interes i odaziv učenika nije nas nimalo iznenadio. Učenici su bili sretni što mogu pomoći psićima u Dumovcu i time pokazali još jednom da imaju veliko srce. Predstavnici 2.e Roko i 4.c Frida, učitelja nositelja aktivnosti Sanje Buljeta i Luke Gracina su u ime Škole i svih učenika Škole dostavili hranu 4.10.2021. godine na vrata Skloništu za napuštene životinje Grada Zagreba „Dumovec“ te na taj način obilježili Svjetski dan zaštite životinja.