Haiku poezija 6.e u Zborniku!!

Autor: Administrator , 15. 10. 2021.

Da je situacija normalna, slavili bismo ovu vijest prije dvije godine, kada su i nastale pjesme koje su sudjelovale na natječaju „Na jezera, tri, iz bajke“, dok je 6.e bio 4.e.

Natječaj je ove godine završio i učenici koji su sudjelovali pozvani su na druženje u Fužine.

Nažalost, nisu svi učenici mogli doći, ali imali smo svoje predstavnike.

Ovim putem zahvaljujemo svim učenicima (Nini Balen, Bruni Bogdanović, Eni Lapić, Marku Lončaru, Lei Rostohar i Angelini Pašalić) na sudjelovanju i nadamo se da im je haiku pjesništvo probudilo ljubav prema stvaranju poezije. Također zahvaljujemo roditeljima nagrađene učenice Ene Lukšić koji su nam omogućili odlazak u Fužine.

Primjerak Zbornika nalazi se u našoj školskoj knjižnici, a našim učenicima želimo još puno uspjeha i da jednom u knjižnici uhvatimo autorsku knjigu jednoga od njih.

Više o samom natječaju pročitajte na stranicama Novoga lista.