Dani kruha 2021.

Autor: Dorotea Toljan, 18. 10. 2021.

Dani kruha obilježavaju se svake godine tijekom listopada kao dani zahvalnosti za plodove zemlje. S tim ciljem u našoj su školi i ove godine učenici upoznati s nastajanjem kruha, vrstama voća i plodova zemlje te im je skrenuta pozornost na važnost zdrave prehrane. Ispred Knjižnice postavljeni su plakati plodova zemlje, kruha, krušnih proizvoda i različitog sjemenja koje su učenici marljivo izradili. Ti su radovi jasan dokaz njihove maštovitosti i kreativnosti. Zbog trenutne epidemiološke situacije u petak, 15. listopada, slavilo se unutar pojedinog razreda, a djelić atmosfere možete vidjeti na fotografijama.

Priloženi dokumenti:
Dani_kruha_u_Knjiznici.png (3.27 MB)