Izložba fotografija "Stvar je u detaljima"

Autor: Andrijana Milak, 2. 3. 2022.

Učenici 7.b razreda, Roko Baričević i Noa Žele, samostalno su osmislili i izradili internetsku stranicu na kojoj su organizirali virtualnu izložbu pod nazivom Stvar je u detaljima. Aktivnost je provodena u sklopu izvannastavne aktivnosti Snimatelji pod mentorstvom profesorice Kristine Pilić Ivkošić. Ovakva izložba primjer je ovladavanja digitalnom pismenošću, jednom od najvažnijih vještina 21. stoljeća. Ovo je primjer svima kako povezati učenje i zabavu koji rezultiraju sadržajno bogatim uradcima. Roko i Noa su izložbom popratili sve važne događaje u Školi koje su ovjekovječili prekrasnim fotografijama koje možete pogledati na poveznici:

Izložba "Stvar je u detaljima".

Pratite ih i dalje... smiley