Klokan bez granica

Autor: Andrijana Milak, 23. 5. 2022.

Pod pokroviteljstvom Hrvatskog matematičkog društva 17. ožujka 2022. godine održano je po dvadesetčetvrti put Međunarodno matematičko natjecanje ˝Klokan bez granica˝. Na natjecanju je sudjelovalo 209 učenika naše Škole koji su se natjecali u pet kategorija.

Na mrežnim stranicama HMD-a objavljeni su rezultati natjecanja za 10% najbolje plasiranih učenika u Hrvatskoj.

Čestitamo našim učenicima čiji su rezultati među 10% najboljih!

PČELICE (2. r.): Julia Jušić, Toni Turković, Jan Đerek, Maša Guljaš, Iva Janković, Ema Kukić, Fran Grozdić, Anna Ivanenko, Greta Bodalija i Nika Makek.

LEPTIRIĆI (3. r.): Sara Grilec, Borna Jirasek, Tena Vukoja, Vito Matković, Leda Teković, Petar Orešković i Franka Arambašić.

ECOLIER (4. i 5. r.): Oskar Bodalija, Ivor Jirasek, Klara Dropulić, Stjepan Medak, Ante Cigić, Tino Klišmanić, Magdalena Dropulić, Lena Posavec, Lota Širola, Lota Perčin i Marko Trutin.

BENJAMIN (6. i 7. r.): Roko Crvelin, Karla Radović, Ema Pavešić, Fran Pilipović, Vice Badurina, Ivan Kolbabek, Marta Perković, Niko Bogdan i Ivan Kukić.

CADET (8. r.): Vito Mutavdžić i Matej Pekas.

Ostali učenici rezultate mogu vidjeti kod svojih predmetnih ili razrednih učitelja.