Svečana dodjela svjedodžaba učenicima osmih razreda

Autor: Andrijana Milak, 9. 7. 2022.

Krajem svake nastavne godine dolazi i trenutak opraštanja s jednom generacijom. I dok posljednji dan nastave osmašima obilježava nevjerojatna energija i uzavrela atmosfera, svečanost podjele svjedodžaba za većinu predstavlja veoma emotivan i eteričan trenutak koji će dugo pamtiti. Na početku svečanosti ravnateljica Darka Bebić Štimac održala je kratak govor u kojem se posebno zahvalila svim učenicima na rezultatima, njihovim roditeljima na suradnji, a svim učiteljima koji su predavali osmašima na predanosti i trudu. Razrednici su se u kratkim govorima prisjetili nekih zgodnih i „nezgodnih“, ali svima dragih zajedničkih trenutaka. Ovom prigodom ravnateljica je dodijelila nagrade učenicama i učenicima osmih razreda koji su se plasirali na županijska i državna natjecanja, a posebnom poveljom nagrađene su učenice i učenici koji su sve razrede osnovne škole završili s uspjehom 5.0.

Svim sad već bivšim osmašima želimo puno uspjeha u daljnim životnim izazovima!