Uspjesi naših učenika na državnim Natjecanjima iz informatike i matematike

Autor: Jasmina Pletikosa, 17. 4. 2018.

Naši učenici sudjelovali su na državnom Natjecanju iz informatike i matematike, a neke učenike očekuje još državno Natjecanje iz fizike i iz geografije.

Državno Natjecanje iz informatike održalo se od 13. do 16. ožujka 2018. godine u Primoštenu. Sudjelovali su učenici Luka Protulipac (6.c), Marko Dorčić (7.b) i Marko Pekas (8.b) s mentoricom prof. Jasminom Pletikosa. Učenik Luka Protulipac osvojio je 2. mjesto u kategoriji Algoritmi. Učenik Marko Dorčić je sudjelovao u dvije kategorije. U kategoriji LOGO osvojio je 2. mjesto, a u kategoriji Algoritmi 3. mjesto. Učenik Marko Pekas osvojio je 4. mjesto u kategoriji Razvoj softvera. Čestitke svim našim učenicima!

Državno natjecanje iz matematike održalo se od 12. do 14. travnja 2018. godine u Poreču. Iz naše škole sudjelovao je učenik 6.c razreda Luka Protulipac s mentoricom prof. Kristinom Bačić. Osvojio je 6. mjesto. Čestitamo!

Učenik Luka Protulipac idući tjedan sudjeluje na državnom Natjecanju iz geografije, želimo mu puno uspjeha!