Pod maskama je uvijek zabavno

Autor: Ivana Džalto, 6. 3. 2011.

U petak, 4. ožujka, održan je tradicionalni školski maskenbal na kojem je i ove godine bilo zabavno.

Prvo su se pod maskama rasplesali naši najmlađi učenici, kod kojih je biranje najbolje maske nemoguća misija jer su svi toliko originalni, slatki i neponovljivo da bi proglasiti bilo koju masku najboljom bila nepravda.

I učenici viših razreda pokazali su iznimnu kreativnost i maštovitost, no neke maske ipak su bile posebno dojmljive pa se komisija za izbor najboljih maski jednoglasno složila oko pobjednika.

Titulu najbolje maskiranog osvojio je „Robor“ Lovro Gudlin, učenik 7. a razreda. Oni koji ga nisu vidjeli na maskenbalu, po fotografijama će lako shvatiti kako je Lovro impresionirao i učenike i profesore originalnošću vlastite kreacije.

Drugu nagradu „odnio“ je Luka Martinović, učenik 6. a razreda, prerušivši se u bebu koja je na pozornicu izašla puzeći.

Treće mjesto ravnopravno su podijelili „Plavuša u štiklama“ (Manuel Mišak, 5. a) i „Bakica Ruža i dedek Joža“ (Iva Puljar Matić i Antoneta Hrgović, 6. b) koji su komisiju osvojili originalnim nastupom na pozornici.

Dodijeljeno je i još nekoliko posebnih nagrada:

Za originalnu izvedbu nagrađena je „Ekipa iz Kozari Boka“ (Tarik Demirović, Ivan Turkalj i Luka Focht iz 6.b), za osobit estetski dojam „Paunska princeza“ (Julija Rebernak, 6. b), za originalan nastup „Rokerica“ (Samantha Lucija Smolec, 6. b) i za osobit nastup „Tajnoviti kauboj“ (Eugen xxxxxx, 5. a).

Kile čokolade koje su laureati dobili kao nagradu uručili su im profesori i ravnateljica – za koje treba napomenuti da su i ove godine zablistali u nadasve maštovitim i duhovitim izdanjima, o čemu priložene fotografije govore više od riječi.

Ovdje možete vidjeti slike: