Advent u Kuzminečkoj

Autor: Administrator , 22. 12. 2018.

Advent u Zagrebu tri je godine za redom proglašen najboljim u Europi. Ove godine stigao je i u OŠ Alojzija Stepinca u Kuzminečkoj.

Kao dio godišnjeg projekta Europa,  učenici prvih razreda, 3. a, e i d te posebno odjeljenje  i učiteljice postavile su vlak čiji  svaki vagon pun darova predstavlja po jednu državu članicu Europske unije. Na drugom katu učenici svih drugih razrednih odjela te učenici 3. b  3. c sa svojim učiteljicama postavili su po jedan avion sa zastavom jedne od zemalja EU, a u avioni smjestile su se znamenite osobe iz pojedinih država.Neka o  ovom kreativno i poučno izrađenom projektu govore fotografije.