Finale županijskog natjecanja Školskih sportskih društava grada Zagreba i odlazak na državno prvenstvo HŠSS-a

Autor: Željkica Milić Pešec, 23. 2. 2019.

U finale županijskog natjecanja Školskih sportskih društava grada Zagreba plasirale su se naše dvije školske ekipe: košarkaška ekipa učenika i odbojkaška ekipa učenica. Finalne utakmice održavaju se 20. ožujka povodom Zagrebačkog dana školskog sporta u sportskoj dvorani Arena Zagreb. Čestitamo im i ponosni smo što će predstavljati naše Školsko sportsko društvo na državnom natjecanju Hrvatskog školskog sportskog saveza. Državno natjecanje održava se u mjesecu ožujku za odbojku i svibnju za košarku u gradu Poreču.