Aktivnosti tijekom proljetnog odmora učenika

Autor: Administrator , 16. 4. 2019.

Obavijest učenicima!

U srijedu, 17. travnja 2019. godine, posljednji je dan nastave prije početka proljetnog odmora za učenike.

Nakon proljetnog odmora učenika nastava počinje u ponedjeljak, 29. travnja 2019. godine.

Tijekom praznika u školi na adresi Palinovečka 42 bit će organizirane različite aktivnosti za učenike.

Raspored aktivnosti nalazit će se na ulazu u školu na Palinovečkoj 42 i Kuzminečkoj 14 (u priloženom dokumentu).

Vama i vašim obiteljima želimo sretan Uskrs i lijepe zajedničke trenutke tijekom proljetnih praznika.

Hvala vam za sudjelovanje u Uskrsnoj humanitarnoj akciji.

Obavijest učenicima!

Hvala vam za sudjelovanje u Uskrsnoj humanitarnoj akciji.

Priloženi dokumenti:
Raspored_aktivnosti.pdf (71.52 KB)