UPISI U PRVI RAZRED ZA ŠKOLSKU GODINU 2019./2020.

Autor: Mia Masnjak Kalčik, 6. 6. 2019.

Poštovani roditelji predškolaraca,

upisi u OŠ Alojzija Stepinca održat će se u Palinovečkoj 42 u sljedećim terminima:

13. lipnja 2019., ČETVRTAK

poslijepodne 16:00-18:30

14. lipnja 2019., PETAK

prijepodne 8:00- 9:30 i poslijepodne 16:00-18:30

15. lipnja 2019., SUBOTA

prijepodne 9:00-11:00

Na dan upisa roditelj ili staratelj djeteta upisuje dijete u školu.

Potrebno je ponijeti OIB i JMBG djeteta, potvrdu o pregledu djeteta prije upisa u 1. razred (ako ste razgovor za upis u prvi razred obavili u drugoj školi), rješenje kojim se odobrava prijevremeni upis u 1. razred za djecu koja se prijevremeno upisuju u prvi razred (ako ste razgovor za upis u prvi razred obavili u drugoj školi).

Potvrde donose roditelji čija su djeca pregled prije upisa u prvi razred u obavila u drugoj školi.

Roditelji čija su djeca obavila razgovor za upis u prvi razred u OŠ Alojzija Stepinca ne nose potvrde jer škola ima potvrde za njihovu djecu.

Roditelji čija su djeca obavila razgovor za upis u prvi razred u OŠ Alojzija Stepinca a neće upisati našu školu mogu podići potvrdu o spremnosti za upis u prvi razred za drugu školu u terminima upisa.

Pri upisu djeteta u prvi razred roditelji ispunjavaju sljedeće dokumente u školi: upisnica u osnovnu školu i ugovori za produženi boravak.