Oskar znanja državnim i međunarodnim prvacima

Autor: Denis Hrestak, 27. 6. 2019.

Agencija za odgoj i obrazovanje u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja i Hrvatskom zajednicom županija i ove će godine Oskarom znanja nagraditi državne i međunarodne prvake te njihove mentore, učitelje i nastavnike.

Svečana dodjela Oskara znanja državnim i međunarodnim prvacima održat će se 28. lipnja 2019. godine u Zagrebu u Velikoj dvorani Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu (Trg Johna F. Kennedyja 6) s početkom u 12 sati.

Pozvani su učenici i mentori naše škole koji su osvojili prva mjesta na državnim natjecanjima:

Lucija Marušić, 8.a, Engleski jezik, 1. mjesto, mentorica Suzana Galić, prof.

Luka Kutleša, 7.b, Kemija, 1. mjesto, mentorica Livia Markulin, prof.

Marko Dorčić, 8.b, Informatika, LOGO, 1. mjesto, mentorica Roberta Ujčić, prof.

OŠ ALOJZIJA STEPINCA

ZAGREB, PALINOVEČKA 42

Zagreb, 27. lipnja 2019.

OSKAR ZNANJA DRŽAVNIM I MEĐUNARODNIM PRVACIMA

Lucija Marušić, 8.a, Engleski jezik, 1. mjesto, mentorica Suzana Galić, prof.

Luka Kutleša, 7.b, Kemija, 1. mjesto, mentorica Livia Markulin, prof.

Marko Dorčić, 8.b, Informatika, LOGO, 1. mjesto, mentorica Roberta Ujčić, prof.