Svečana podjela svjedodžbi osmašima

Autor: Melita Hladnik, 9. 7. 2019.

U ponedjeljak 1. srpnja 2019. godine u 18:00 sati svečanom dodjelom svjedodžaba oprostili smo se od naših osmaša. Svečanoj priredbi nazočili su ravnateljica i pedagoginja, njihove razrednice, profesori Razrednog vijeća i roditelji.

Učiteljsko vijeće nagradilo je učenike koji  su svih osam godina prošli s odličnim uspjehom (5,0) Poveljom škole i Gramatikom hrvatskoga jezika. Istaknuti su i naši dobitnici Oskara znanja, pobjednici državnih natjecanja Lucija Marušić i Marko Dorčić.

Našim budućim srednjoškolcima želimo sve najbolje i nadamo se da će im dani provedeni u OŠ Alojzija Stepinca ostati u lijepom sjećanju.