Sretno, prvašići!

Autor: Administrator , 9. 9. 2019.

S drugim ponedjeljkom rujna škole su ponovno otvorile svoja vrata školarcima. Posebno su veseli bili učenici prvih razreda koji su sa svojim roditeljima prvi put stigli u Osnovnu školu Alojzija Stepinca.

. Veseli prigodni program pripremili su im prošlogodišnji prvašići, sada učenici drugog razreda.  Naše nove učenike i njihove roditelje pozdravila je ravnateljica Ljubica Subašić Pavelić prigodnim riječima.  Učenicima su se predstavile učiteljice u prvih razreda i učiteljice u produženom boravku. Prvašićima želimo puno novog znanja, ali i igre i novih prijateljstava.