Darovali smo osmijeh

Autor: Ivana Džalto, 8. 6. 2011.

27. svibnja 2011. upriličili smo priredbu kojom smo ne samo                               obilježili Dan naše škole i 20 godina postojanja Škole, nego se i zajedno podsjetili koliko je važno njegovati zdrav i vedar duh.

Svi znamo koliko je osmijeh važan, a prečesto ga zaboravljamo nositi. Osmijeh ne košta ništa, a djeluje čudesno. Kad smo ove godine smijeh izabrali za temu školskog projekta kojim ćemo se baviti uoči Dana škole, imali smo na umu baš to – njegovo čudesno djelovanje koje u svakodnevnom životu punom obaveza i briga svima nama može biti pokretač dobrog raspoloženja, zdravlja, bolje motivacije za rad i uspješnije suradnje. Zato smo osmijeh i smijeh odlučili podijeliti sa svim učenicima, djelatnicima škole i roditeljima – izabravši ga za temu ovogodišnje priredbe.

Puno smo se smijali duhovitim izvedbama učenika – od najmlađih prvašića do osmaša – koji su svim gostima priredbe dokazali da se u našoj školi, osim učenja i rada, i puno – smije.