Najbolji na natjecanjima

Autor: Ivana Džalto, 8. 6. 2011.

Naši su se učenici ove godine vraćali s natjecanja sa sjajnim rezultatima, koje i ovdje moramo spomenuti kako bismo im odali priznanje za njihov rad.

Na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika sjajne su rezultate postigli Doria Curiš, Ana Donković, Zlatko Zimakijević, Iva Grizelj i Matea Zuban.

Na županijskom natjecanju iz geografije uspješno su nas predstavljali Ivka Ćaćić, Krešimir Rede, Zlatko Zimakijević i Maura Zanze Beader.

Na županijskom natjecanju iz povijesti pri vrhu ljestvice našao se Zlatko Zimakijević, a na natjecanju iz biologije su nas proslavili Viktorija Gerenđir, Luka Tomašević, Mateja Zuban i Ante Prpić.

Na županijskom natjecanju iz matematike istaknuli su se Zlatko Zimakijević i Leo Škarpa , a 4 rada naših učenika ušla su u odabir među najboljih 10 za izložbu „Radost slikanja uz glazbu“ na Glazbenim svečanostima hrvatske mladeži. Izabrani su radovi Rolane Obradović, Tee Mazinjanin, Dore Kamenečki i Frana Pavkovića.

Naši su učenici također sudjelovali na biskupijskom natjecanju iz vjeronauka, a visoko su se plasirali i na općinskom natjecanju iz prve pomoći.

Dvoje učenika nas je s velikim uspjehom predstavljalo i na državnom natjecanju:

Na državnom natjecanju iz hrvatskog jezika predstavljala nas je Doria Curiš s voditeljicom, prof. Ljerkom Dujmović.

Nakon što je na županijskim natjecanjima iz hrvatskog jezika, geografije i povijesti postigao vrhunske rezultate, na državnom natjecanju iz geografije predstavio nas je Zlatko Zimakijević, s voditeljicom, prof. Radmilom Čirko.

Čestitke svima!