Nastava na daljinu – raspored za četvrtak, 2. travnja 2020.

Autor: Darka Bebić Štimac, 1. 4. 2020.

Poštovani roditelji i dragi učenici,

u nastavku možete pogledati raspored za četvrtak, 2. travnja 2020.

OSNOVNA ŠKOLA – razredna nastava (od 1. do 4. razreda)

Ministarstvo znanosti i obrazovanja organiziralo je u suradnji s Hrvatskom radiotelevizijom na 3. programu nastavu za učenike razredne nastave prema kurikulumima i nastavnim programima. Ta se nastava prikazuje u programu pod nazivom Škola na Trećem svaki radni dan u sljedećim terminima:

Razred

Reprizno emitiranje

1. razred OŠ

8.00 – 9.00

14.00 – 15.00

2. razred OŠ

9.00 – 10.00

15.00 – 16.00

3. razred OŠ

10.00 – 11.00

16.00 – 17.00

4. razred OŠ

11.00 – 12.00

17.00 – 18.00

Učitelji će putem komunikacijskih kanala koje su otvorili s roditeljima svog razrednog odjela slati dodatne upute i materijale (u koje će biti uključeni i Engleski jezik te Katolički vjeronauk).

U suradnji s Hrvatskim društvom prevoditelja znakovnog jezika za gluhe, osigurano je praćenje Škole na Trećem za učenike s oštećenjem sluha putem Facebook stranice Hrvatskog društva prevoditelja znakovnog jezika.

Prevođenje će se odvijati uživo (LIVE opcija na Facebooku) i u realnom vremenu, a sadržaji će biti dostupni i nakon što program završi.

OSNOVNA ŠKOLA – predmetna nastava (od 5. do 8. razreda)

Učenici pristupaju virtualnim učionicama gdje prate sadržaje prema školskom rasporedu, a nastavu mogu pratiti i putem Sportske televizije u vremenu od 8 do 14 sati ako žele dodatno ponavljati sadržaje ili proširiti znanje.

Sportska televizija

5. razred → HRV, TZK, ENG, NJEM, GEO

6. razred → HRV, MAT, ENG, NJEM, GEO, PRI

7. razred → MAT, HRV, FIZ, TK, KEM

8. razred → MAT, ENG, NJEM, TZK, TK, HRV

Priložen je raspored sati Sportske televizije za svaki razred s poveznicama na sadržaje kako bi ih učenici mogli pogledati i naknadno.