Novi uspjesi naših matematičara

Autor: Administrator , 11. 5. 2020.

Ponovno nas vesele uspjesi naših matematičara.

Luka i Marin Protulipac pozvani su na Hrvatsku juniorsku matematičku olimpijadu. Nakon što su objedinjeni rezultati županijskih natjecanja iz matematike za cijelu Republiku Hrvatsku, naš Luka Protulipac osvojio je 1. mjesto u ukupnom poretku, a Marin Protulipac peto,  te su zahvaljujući izvrsnim rezultatima obojica pozvani na Hrvatsko juniorsko matematičko prvenstvo. Želimo im mnogo uspjeha!

Pored toliko izvrsnih matematičkih rezultata moramo istaknuti našu budućnost, učenike petih razreda Roka Crvelina koji je osvojio prvo mjesto na županijskom natjecanju s osvojenih 50/50 i stotposto riješenim testom i Frana Pilipovića s osvojenih 48/50 bodova i 96% riješenim testom! Bravo dečki!