Festival sporta na RŠC "Jarun"

Autor: Željkica Milić Pešec, 10. 9. 2011.

Osvajači bronce u malom nogometu na Festivalu sporta 10.IX.2011., proslavi Hrvatskog olimpijskog dana i 20. godišnjice HOO -a su Pavo Ćaćić, Ivan Franjo Zlomislić, Ante Igor Šustić, Tonny Kartela i Vedran Zekušić.

Natjecanje se održalo uz veliko jezero RŠC "Jarun", od 10 do 14 sati, 10.IX.2011. Voditeljica: Željka Milić Pešec

Program natjecanja i prezentacija na velikom jezeru i regatnoj stazi bio je raznolik: rukomet, tenis kros, softball, nogomet, pikado, biljar, hokej na travi, twirling, badminton, golf, veslanje, športski ples, jedrenje, šah, ragbi, kajak,veslanje, triatlon. Na pozornici su nastupali: gimnastičari, ritmičarke, rocknroll, hrvači, nanbudoaši, judaši, karatisti. Predstavili su se razni sportski savezi.