Bili smo u Areni

Autor: Ivana Džalto, 17. 9. 2011.

15. rujna učenici šestih razreda posjetili su Arenu Zagreb i sudjelovali u svečanom zatvaranju  Sportskih igara mladih.

Dočekalo nas je velebno zdanje sportske dvorane i tisuće učenika iz cijele Hrvatske.Do početka programa zabavljali smo se uz dinamičnu glazbu i navijačke rekvizite. Početak programa prilično je kasnio,no mi smo to iskoristili za druženje ,ples i galamu.

Najveća galama nastala je kada je voditelj počeo prozivati pojedine županije: Grad Zagreb i Zagrebačka županija bile su najglasnije, a mi najponosniji.

Prvo su nastupale navijačice, onda biciklisti, plesači, mažoretkinje, majstori uličnog plesa, dvoje djece koji su plesali latino američke plesove pa maksimirske djevojčice. Na kraju, poznati sportaši i javne osobe počestili su nas svojom pojavom. Šteta, nismo pogledali kraj ove svečane priredbe. Došli smo pred školu puni dojmova. Nadamo se da ćemo ovaj izlazak dugo pamtiti.

Bulić Bartul, 6.a