Lucija Batinić osma na državnom Natjecanju iz engleskog jezika

Autor: Ines Gazibara Jelavić, 4. 11. 2020.

Kao i mnoga druga natjecanja, i državno Natjecanje iz engleskog jezika bilo je odgođeno te se održalo na daljinu tijekom dva dana – 28. i 29. listopada 2020. godine.

Na Natjecanju je, uz 26 drugih učenika iz cijele Hrvatske, sudjelovala i Lucija Batinić koja je u školskoj godini 2019./2020. bila učenica 8.b razrednog odjela naše škole.

Lucija je, sa svojom mentoricom Darkom Bebić Štimac, hrabro pristupila ovakvom obliku Natjecanja te pokazala izvrsno poznavanje i uporabu engleskog jezika, razumijevanje u slušanju i čitanju, a i odličnu sposobnost pisanog i govornog izražavanja te je osvojila osmo mjesto.

Zaista smo ponosni na ovaj Lucijin plasman i od srca joj čestitamo.