Rezultati državnog Natjecanja iz matematike 2020.

Autor: Ines Gazibara Jelavić, 10. 11. 2020.

Državno Natjecanje iz matematike za školsku godinu 2019./2020. održano je na daljinu 26. listopada 2020. u našoj Školi. Na natjecanje su pozvana četiri naša učenika te s velikim ponosom objavljujemo njihove fantastične rezultate!

U kategoriji 5. razreda, učenik Roko Crvelin osvojio je 2. mjesto i 1. nagradu, a učenik Fran Pilipović osvojio je 7. mjesto i 3. nagradu.

U kategoriji 8. razreda, učenik Luka Protulipac osvojio je 2. mjesto i 2. nagradu, a učenik Marin Protulipac 8. mjesto i pohvalu.

Od srca čestitamo našim učenicima i njihovim mentoricama Ružici Lukić (5.razred) i Vesni Seuček (8. razred).