Natjecanje u odbojci

Autor: Željkica Milić Pešec, 22. 10. 2011.

Pobjednice natjecanja u odbojci su: Dora Kovačević (8.a), Danijela Ivandić (8.a), Iva Grizelj (8.a), Ana Donković (8.a), Paula Kujundžić (8.b), Maja Oršanić (8.b), Matija Zorić (8.b),  Lea Pavlović (7.a) i četiri učenice OŠ I.Meštrović, održanog 22.X.2011. Voditeljica je Branka Biondić i suradnica Željka Milić Pešec. Pogledajte više pod opširnije i u foto galeriji.

Osvojile su prvo mjesto "Izlučnog športskog natjecanja programa Vikendom u športske dvorane" od petog do osmog razreda, punkta broj 2 - Zagreb zapad, između sedam škola (J.Račić, M.Gupca, Prečko,T. Brezovačkog, Špansko-Oranice, B.Kašić, Stepinac-Meštrović ). Time su stekle izravan ulazak u finale završnog športskog susreta u odbojci, svih punktova grada Zagreba, 1.-2.lipnja 2012. u OŠ Špansko - Oranice.

Voditeljica je Branka Biondić i suradnica Željka Milić Pešec.

Č E S T I T A M O