Adventski kalenDAR dobrote

Autor: Dorotea Toljan, 25. 11. 2021.

Dragi učenici i roditelji,

nebrojeno puta do sada pokazali ste veliko srce nesebično sudjelujući u humanitarnim akcijama. Pozivamo vas da se i ovoga prosinca odazovete humanitarnoj akciji namijenjenoj korisnicima Caritasove socijalne trgovine. U priloženom kalendaru nalaze se namirnice i higijenske potrepštine koje nedostaju u trgovini. Kako bismo osigurali podjednaku zastupljenost svih namirnica, ove ćemo godine tijekom adventa prikupljati svaki dan određenu namirnicu, odnosno higijensku potrepštinu. Svoje donacije možete ostaviti ispred Škole, u Kuzminečkoj i Palinovečkoj svaki dan, a spremačice će ih odložiti u naše prostore.

Podijelimo radost blagdana pomažući drugima!

Osnovna škola Alojzija Stepinca

Projekt osmislio: Luka Gracin (razrednik 4. c).

Plakat: Dorotea Toljan (knjižničarka).