Adventski kalenDAR dobrote

Autor: Andrijana Milak, 22. 12. 2021.

Dragi roditelji,

zahvaljujemo vam se na sudjelovanju u humanitarnoj akciji kojom smo prikupljali prehrambene namirnice i higijenske potrepštine u periodu od 29. studenoga do 21. prosinca. Sve prikupljene donacije namijenjene su Caritasovoj socijalnoj trgovini. Od srca zahvaljujemo svima na nesebičnosti i ustrajnosti u humanitarnoj akciji koja je trajala gotovo mjesec dana. Svojim ste nesebičnim donacijama zasigurno razveselili više od 2000 korisnika Caritasove socijalne trgovine. Sve prikupljene donacije predali su učenica Frida Sremić, predsjednica 4.c razreda, s učiteljem Lukom Gracinom. Veselimo se budućim humanitarnim akcijama kojima ćemo razveseliti i druge sugrađane kojima je pomoć potrebna.