Županijska natjecanja su završila

Autor: Radmila Čirko, 20. 3. 2012.

Završila su Županijska natjecanja u Gradu Zagrebu. Možemo zaključiti da su naši učenici bili iznimno uspješni kako po broju pozvanih na natjecanje, tako po rezultatima. Plasirali su se uglavnom vrlo visoko, a najbolje plasmane ostvarili su Doria Curiš i Zlatko Zimakijević iz 8. a.

Doria je na natjecanju iz hrvatskog jezika bila 2. te je pozvana na Državno natjecanje u Poreč, zajedno s profesoricom hrvatskog jezika, Ljerkom Dujmović. To je njima drugo Državno natjecanje.

Zlatko je pozvan na Županijsko natjecanje iz engleskog i njemačkog jezika, matematike, biologije, povijesti i geografije. Najbolji plasman osvario je na natjecanju iz geografije gdje je bio 3. i pozvan je na Državno natjecanje iz geografije koje će se održati u Dubrovniku.