Djeca roditeljima za Božić

Autor: Ivana Džalto, 26. 12. 2012.

Djeca roditeljima za Božić

U srijedu, 19. prosinca 2012., održan je božićni koncert „Djeca roditeljima“. Mala baletna dvorana bila je prepuna roditelja i drugih gledatelja koji su došli poslušati naše najbolje školske glazbenike.

Na koncertu su pjevali zborovi 3. a i 4. b, učenice 3. b i zbor viših razreda, a sviračke solo-točke imali su naši pijanisti, gitaristi, te jedan harmonikaš i jedan rog-majstor. U prilogu ove vijesti je i kompletan popis izvođača, a svakako treba naglasiti da smo ove godine kao izvođačku pratnju zboru 4. b imali i roditelje na pozornici!

Na kraju koncerta svi izvođači zajedno zapjevali su roditeljima pjesmu „Sretan Božić svakome“.

Hvala svima koji su nam pljeskali i koji su pridonijeli da naš božićni koncert i ove godine zablista u punom sjaju!