Natjecanja 2013.

Autor: Radmila Čirko, 31. 1. 2013.

Školska natjecanja su počela ...

Već na samom početku 2. polugodišta počela su  natjecanja. Naši učenici sudjeluju u mnogim izvannastavnim aktivnostima pa tako sudjeluju i na mnogim natjecanjima. Ove godine natjecat će se na LiDraNu, u matematici, geografiji, povijesti, vjeronauku, likovnoj kulturi, fizici, biologiji, kemiji, poznavanju hrvatskog, engleskog i njemačkog jezika, odbojci, košarci... Neka natjecanja već su održana, a najdinamičnije će biti slijedeća dva tjedna. Rezultate i pozive za Županijska natjecanja očekujemo. Svim učenicima želimo dobru koncentraciju i puno sreće.

Vremenik natjecanja po predmetima objavljen je na mrežnim stranicama Agencije za odgoj i obrazovanje. www.azoo.hr

Na istim starnicama mogu se pronaći testovi sa prijašnjih natjecanja (Arhiva natjecanja) po kojima se može vježbati i pripremati za ovogodišnje izazove.