Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb

Dan sporta na RŠC Jarunu

Autor: Željkica Milić Pešec, 29. 5. 2013.

Na RŠC Jarunu uz malo jezero povodom Dana sporta 29.V. održan je sportsko natjecateljski program. Učenici naše škole osvojili su prvo mjesto u biatlonu i drugo u mini maratonu. ČESTITAMO  Više pod opširnije.

Prvaci škole u malom nogometu  u kategoriji V. - VI. razreda 5.a. odigrali su dvije utakmice u jednom kolu. To su: M. Arbutina, V. Zimakijević, L. Andrić, I. Doko, I. Pavlović, J. Bočkal, J. Uremović, K. Ćurić.  Prvaci škole u kategoriji VII. -  VIII. razreda 7.b. odigrali su tri utakmice u dva kola. To su: P. Ćaćić, L. Dizdar, B. Mrzlečki, T. Kartelo, P. Martić, L. Zagorec, A. Mujić. Učenice 8.a. I. Pobi, L. Pavlović, L. Šebalj i  M. Cippico natjecale su se u odbojci na pijesku, jednu utakmicu su dobile i jednu izgubile. U mini maratonu srebrnu medalju osvojio je Tonny Kartela  u kategoriji VII.-VIII. razreda. U kategoriji V.-VI. razreda prvi je stigao Ivan Doko.  Ivan Pavlović osvojio je zlatnu medalju u biatlonu - gađanju krugova i gađanju na mali gol. Svima čestitamo.

Voditeljica Željka Milić Pešec, prof., mentor.