Autor: Unknown , 21. 8. 2013.

Na temelju članka 27. stavka 1. Zakona o ustanovama (Narodne novine 76/93, 29/97-ispr., 47/99- ispr. i 35/08) i članka 38. točke 36. Statuta Grada Zagreba, Gradska skupština Grada Zagreba, na sjednici od 18. srpnja 2013. donijela je ODLUKU
o promjeni sjedišta Osnovne škole Alojzija Stepinca.

Mijenja se sjedište Osnovne škole Alojzija Stepinca sa dosadašnje adrese Zagreb, Martina Pušteka 1, na novu adresu Zagreb, Palinovečka 42.

Na temelju ove odluke djelatnici Osnovne škole Alojzija Stepinca prelaze u novu školsku zgradu na adresi Palinovečka 42, a dosadašnji učenici Osnovne škole ALojzija Stepinca postaju učenici Osnovne škole Ivana Meštrovića, koja je na njihovom upisnom području i s kojom smo dosad dijelili školsku zgradu.

Svojim bivšim učenicima, koje nerado napuštamo, želimo puno uspjeha u daljnjem školovanju, s vjerom da će i novim učiteljima biti jednako dobri kao što su bili nama.

Novim učenicima, kao i njihovim roditeljima, želimo dobrodošlicu u prekrasnoj novoj zgradi koju ćemo zajedno oživjeti trudeći se da nam svima bude drugi dom.

Nastava počinje 2. rujna, a o svim pojedinostima vezano za početak školske godine bit ćete pravovremeno obaviješteni.

Djelatnici OŠ Alojzija Stepinca