Naši najmlađi glumci nastupili u vrtiću

Autor: Ivana Džalto, 26. 10. 2013.

U četvrtak, 24. listopada 2013., dramska grupa učenika 1. a , 1. b i 2. a razreda gostovala je u susjednom vrtiću.

Djeca Dječjeg vrtića Kustošija Vrbani III razdragano su dočekala naše male glumce koji su im izveli dva igrokaza i jedan recital, tematski vezane uz plodove zemlje, kruh i jesen. Vrtićka djeca našu su 'putujuću' glumačku družinu nagradila velikim pljeskom, a nakon izvedbe počastili su ih jabukama i čajem te školi darovali poklon koji su sami izradili.
Za nastup u vrtiću naše su prvašiće i drugašiće pripremile učiteljice Lidija Jadrešić i Ivanka Grbeša, a izvedbi je prisustvovala i ravnateljica Nevenka Protega koja je pozdravila vrtićku djecu i pozvala ih da posjete školu - koja će za koju godinu biti i njihova škola.

Čestitamo našim najmlađim glumcima i želimo im još puno ovako dobrih nastupa u budućnosti!

Slike iz vrtića pogledajte u foto-galeriji.