Groznica matematičke večeri

Autor: Ivana Džalto, 6. 12. 2013.

"Večer matematike" za učenike i roditelje, održana 5. prosinca od 18 sati u predvorju škole, dokazala je koliko matematika može biti zanimljiva i zabavna! Svi stolovi u predvorju bili su popunjeni, a svi sudionici toliko su uživali u matematičkim igrama i šahu da se nikome nije dalo kući pa je "Večer matematike" potrajala do 20 sati.

U "Večeri matematike" sudjelovalo je 80 učenika  i 16 roditelja, te naše profesorice matematike i fizike. I ravnateljica se pridružila rješavanju matematičkih izazova.

Osim što se potvrdilo koliko je matematika zabavna, otkrili smo i koliko je zabavno družiti se uz matematičke izazove - bez obzira na generacijske razlike. Fotogalerija baš lijepo svjedoči o tome.

Hvala svima na sudjelovanju!

Jedva čekamo sljedeću matematičku večer, na kojoj očekujemo još više sudionika - jer dobar glas daleko se čuje!