Dobro je činiti dobro

Autor: Administrator , 20. 12. 2013.

Humanitarna akcija koju smo organizirali za prikupljanje stvari potrebnih štićenicima Caritasove kuće za zbrinjavanje djece s tjelesnim ili mentalnim oštećenjem "Bl. Alojzije Stepinac" - Brezovica i djeci Specijalne bolnice za kronične bolesti dječje dobi Gornja Bistra uspjela je iznad svih očekivanja.

Akciji su se u velikom broju odazvali učenici, roditelji i djelatnici škole pa je na završetku akcije predvorje škole bilo doslovce zatrpano odjećom, obućom, igračkama, slatkišima, posteljinom i higijenskim potrepštinama. O količini prikupljenih stvari svedoči naša fotogalerija.

Hvala svima koji su se odazvali i prodonijeli osjećaju da smo napravili nešto dobro za one kojima je pomoć potrebna!