Izvještaj s maskenbala 5.- 8. razred

Autor: Mia Masnjak Kalčik, 6. 3. 2014.

4. ožujka u školi je bilo vrlo... vrlo... maskovito :). I kostimirano. I veselo. I iznenađujuće. Da ne duljimo - jedva smo se prepoznavali!

Pod maskama su bili baš svi - i mali, i srednji, i veliki! Učenici nižih razreda plesali su na maskenbalskoj "matineji" u 12,30, a učenici viših razreda imali su svoj maskenbalski ples s natjecanjem za najbolju masku poslijepodne, u 18,30. Na veselje učenika i roditelja, maskirali su se i učitelji.

Prosudbena komisija za izbor najbolje maske imala je zbilja, zbilja težak posao. No, na koncu je ipak trebalo odlučiti i podijeliti najboljim maskama tri kilograma čokolade.

Evo tko je sve s maskenbala otišao s vrećicom čokolade:

1. mjesto podijelile su maske Stablo (Toma Matijević) i Joker (Matej Zonjić)

2. mjesto podijelile su maske Stop zračenju (Ivan Boljanović) i Robert Koch (Mislav Banić)

3. mjesto podijelile su maske Bajkerica (Mirta Medak) i Košarkaš (Luka Mauro Turšić)

Čestitamo svim laureatima, ali i onima koji ove godine nisu osvojili nagradu. Važno je da smo se svi zajedno dobro zabavili, nasmijali i isplesali - jer to i jest smisao maskenbala.

A da je zbilja bilo veselo i zabavno - dokazuju i fotografije u galeriji!

Priloženi dokumenti:
1_dio_visi.zip (23.00 MB)