Humanitarna izložba dječjih radova

Autor: Ljubica Subašić Pavelić, 23. 12. 2014.

U petak, 19. prosinca 2014., u školi je održana humanitarna izložba dječjih radova na kojoj su se okupili svi učenici i učitelji, te brojni roditelji koji su došli podržati ovu plemenitu akciju.

Učenici su se pridružili akciji Zagrebačkih humanitaraca prikupljajući namirnice i higijenske potrepštine za potrebite, te izradili najraznovrsnije božićne ukrase i čestitke koje su darivali svima koji su se donacijama uključili u ovu humanitarnu inicijativu. Uz božićne pjesme i u blagdanskoj atmosferi školskog predvorja brojni su posjetitelji izložbe napravili pravu sajamsku gužvu i družili se u božićnom raspoloženju. I ove godine pokazali smo da imamo veliko srce i da mislimo na one kojima Božić ne prolazi u obilju i blagostanju.

Hvala svima koji su se odazvali i sudjelovali u našoj humanitarnoj izložbi!