Veseli ponedjeljak

Autor: Ljubica Subašić Pavelić, 2. 2. 2015.

Odnedavno - točnije od 19. siječnja 2015. - ponedjeljci u našoj školi više nisu što su bili.

Naime, u sklopu volonterskog programa "Uključi se" naši učenici svakoga ponedjeljka u jutarnjem turnusu uveseljavaju svoje prijatelje kako bi im školski tjedan počeo u vedroj i veseloj atmosferi.

Prvog veselog ponedjeljka na ulazu u školu Ivor Dunović iz 2. c svirao je violinu. Toliko je bilo veselo da su mnoge učenice zaplesale uz Ivorovu svirku. Sljedećeg ponedjeljka učenice je uveseljavao cijeli 2. b razred pjevajući "Kad si sretan" i druge vesele pjesme, a trećeg ponedjeljka volontirao je 2. c razred dočekujući učenike pjesmom "Hoki-poki".

Svi sudionici se slažu u tome da je sjajan osjećaj razveseliti svoje prijatelje, tako da ne sumnjamo da će "Veseli ponedjeljak" iz ponedjeljka u ponedjeljak postajati sve veseliji!