Dobro došli prvašići!

Autor: Administrator , 7. 9. 2015.

Prvog dana škole upriličena je svečana priredba za naše nove učenike - prvašiće, koju su im priredili stariji učenici škole.

U školskoj godini 2015./2016.  novih učenika započelo je svoje školovanje u našoj školi.

Formirana su četiri odjela prvih razreda, koje vode učiteljice Ines Jagić Zonjić i Kristina Androlon (1. a), Stanka Lončarec i Martina Čukić (1. b), Tajana Franceković i Lidija Jadrešić(1. c) i Marija Bakula i Dijana Mikić (1. d).

Našim novim učenicima i njihovim roditeljima želimo uspješnu, radosnu i kreativnu prvu školsku godinu!