Božićni koncert

Autor: Administrator , 28. 12. 2015.

U utorak 22. prosinca 2015. u školskoj je dvorani pred brojnim roditeljima i učiteljima održan svečani božićni koncert učenika naše škole.

Na koncertu su nastupili najbolji školski glazbenici na gitari, violini, flauti i klaviru, te mali i veliki školski zbor koji su roditeljima u predblagdansko vrijeme priredili pravu glazbenu svečanost. Bio je to pravi glazbeni spektakl u kojem su se izmjenjivale i božićne pjesme i brojne druge skladbe iz područja ozbiljne glazbe koje su upotpunile i obogatile božićni ugođaj.

Roditelji i učitelji ispratili su izvođače dugim, zasluženim pljeskom. Čestitamo svim glazbenicima na sjajnim izvedbama.