Humanitarna akcija

Autor: Ivana Džalto, 10. 3. 2016.

Dragi roditelji i učenici,

učinimo zajedno nešto dobro za one kojima je pomoć potrebna. Uljepšajmo im Uskrs prikupljanjem darova i tako im pokažimo da nisu sami.

Tijekom humanitarne akcije 17.ožujka 2016.   prikupljat ćemo stvari potrebne štićenicima Caritasove kuće za zbrinjavanje djece s tjelesnim ili mentalnim oštećenjem "Bl. Alojzije Stepinac" – Brezovica.

Donirane stvari možete ostaviti u školi kod porte tijekom cijelog dana.

U dogovoru s ravnateljem Caritasove kuće prikupljamo:

ODJEĆA:         CURE/DEČKI svih veličina

gaćice, potkošulje, čarape, štrample, hlače, trenirke, pidžame, tajice,

jakne, majice kratkih i dugih rukava

OBUĆA:  CURE/DEČKI svih veličina (do broja 47)

tenisice, cipele (cure i dečki), papuče, gumene čizme, planinarska obuća

POSTELJINA, RUČNICI

IGRAČKE I PRIBOR:        sportski rekviziti (lopte za nogomet, košarku, nogomet, odbojku, pilates; rekviziti za stolni tenis, reketi za badminton, teniski reketi,  puzzle, dječje biblije, zvučne slikovnice, CD raznog sadržaja

PUTNE TORBE

ŠKOLSKE TORBE (RUKSACI)

ŠKOLSKI PRIBOR razni

HIGIJENSKI PRIBOR:     šamponi, gel za tuširanje, dezići, vlažne maramice, paste i četkice za zube, kreme, papirne maramice, wc papir, zaštitne kreme za sunce I SL.

TEHNIČKI UREĐAJI:       fen za kosu, mp4, mobiteli, računala, računalne igrice, cd player

SLATKIŠI

Pokažimo da imamo veliko srce .

Osnovna škola Alojzija Stepinca