Virtualna učionica

Autor: Željkica Milić Pešec, 1. 2. 2011.

Suradnja Europskih škola kroz projekte e-Twinning.

10.II.2011. Učenici 6.b. sa razrednicom Anitom Lovrić, suradnicima Željkom Milić Pešec i Nenadom Šašićem, u informatičkoj učionici  upoznali su se sa portalom eTwinning, namjeni, ciljevima, alatima i očekivanim rezultatima projekta "Find a pen pal and make a fire to your life", zemljama koje sudjeluju: Rumunjska, Turska, Hrvatska, Bugarska i Poljska. Napisali su na forumu nešto o gradu i sebi, te poslali nekoliko slika razreda, škole i grada Zagreba.

Ovog siječnja naša se škola pridružila zajednici Europskih škola kroz suradnju u virtualnoj učionici. Više možete saznati u -Nastava-,  - Projekti -.