Obavijest roditeljima i učenicima – POVRAT UDŽBENIKA

Autor: Administrator , 3. 6. 2016.

Poštovani roditelji i učenici,

Grad Zagreb osigurat će besplatne udžbenike u školskoj godini 2016./2017. za sve učenike osnovnih škola kojima je osnivač Grad Zagreb.

Svi učenici koji su dobili besplatne udžbenike za školsku godinu 2015./2016. obvezni su ih po okončanju nastavne godine neoštećene/neuništene vratiti u školu.

Učenici koji će u školskoj godini 2015./ 2016. polaziti program dopunskoga rada (produžene nastave) i polagati popravne ispite, besplatne udžbenike vratit će po okončanju tih aktivnosti.

Poštovani roditelji i učenici,

Učenici koji će u školskoj godini 2015. i 2016. polaziti program dopunskoga rada (produžene nastave) i polagati popravne ispite, besplatne udžbenike vratit će po okončanju tih aktivnosti.