Dobrodošli prvašići

Autor: Administrator , 4. 9. 2017.

"Najsvečaniji dan u životu svake škole doček je učenika prvoga razreda", istaknula je ravnateljica Osnovne škole Alojzija Stepinca Karmen Lukinac Petrinec u pozdravnom govoru učenicima i roditeljima novih prvih razreda.

I, zaista, tako je i bilo. Novi prvašići u školu su ušli bez straha i  s osmijehom na licu. Za to su se pobrinuli kratkim prigodnim programom učenici sadašnjih drugih i četvrtih razreda pjesmom, plesom i stihovima. Nakon toga učenicima su se predstavile njihove nove učiteljice Lidija Cvetko, Vlatka Vuković, Jasenka Novosel i Dijana Mikić te učiteljice produženoga boravka Kristina Andrlon, Mirna Roko i Ivana Rukavina.  Prozvale su svoje učenike i s njima krenule u učionice.

Tako je putovanje njihova  školovanja u našoj školi počelo prvim korakom. Želimo svima mnogo sreće i uspjeha.