Međunarodno finale "Žogarije"

Autor: Željkica Milić Pešec, 16. 9. 2017.

U našoj školi 15. rujna održano je međunarodno finalno natjecanje "Žogarija". Učenici naše škole osvojili su dva priznanja. Priznanje za najbolju Fair Play školsku ekipu i priznanje za osvojeno četvrto mjesto. Čestitamo!

Sudjelovale su škole iz Italije, Bosne i Hercegovine, Srbije , Makedonije, Slovenije, Mađarske i Hrvatske. Bilo je oko 280 sudionika. Učenici su se okušali u nekoliko natjecanja: malom nogometu, igrama spretnosti i kvizu znanja, a učitelji u Igri preciznosti i brzine. Upoznali smo druge učenike iz susjednih zemalja i zajedno se dobro zabavili kroz igru, pjesmu i ples.