Adventski humanitarni sajam u Palinovečkoj

Autor: Administrator , 1. 12. 2017.

Tradicionalni Adventski humanitarni sajam ove godine održavamo na dvije lokacije u dva termina. Onaj prvi u Palinovečkoj 42 održan je 29. studenoga u 18 sati.

Sajamska ponuda svake je godine sve bogatija, raznovrsnija, maštovitija. I ove je godine plod rada naših učenika i njihovih učiteljica:  maštovite čestitke, ukrasi za božićno drvce, adventski vijenci, magneti, maštovito izrađen nakit, ukrasne svijeće, slatki zalogajčići...  Pravi sajamski ugođaj obogatile su tombole na kojima je svaki izvučeni broj bio dobitni. Brojni roditelji, bake, djedovi i ostali posjetitelji uživali su u raznovrsnoj ponudi. Svatko je mogao naći nešto za sebe. Veselo sajamsko raspoloženje uvelo nas je u blagdanski ugođaj.  Prihod sa sajma ponovno ćemo donirati potrebitima te na taj način podržati prave vrijednosti Božića i blagdanskog ugođaja.