Plastičnim čepovima do skupih lijekova

Autor: Administrator , 26. 2. 2018.

Ove školske godine naša se škola uključila u humanitarno ekološku akciju “Plastičnim čepovima do skupih lijekova“.

Akciju je pokrenula Udruga oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske (UOLL). Prodajom  čepova sufinancira se nabavka skupih lijekova za liječenje oboljelih od teških malignih bolesti na području Hrvatske.

Cilj je ove humanitarno ekološke akcije zaštita i očuvanje okoliša istovremeno čineći dobro djelo.

Možete donijeti različite plastične čepove s plastičnih boca sokova, mlijeka, vode, ulja, tetrapaka, omekšivača i deterdženata za rublje… Sve što trebate učiniti je čepove oprati, donijeti u školu i predati prof. biologije ili svojim učiteljicama.

Hvala svima koji prikupljaju i doniraju plastične čepove.