Virtualna učionica Tjelesne i zdravstvene kulture

Autor: Željka Milić Pešec, 17. 3. 2020. 14:02

Virtualna učionica Tjelesne i zdravstvene kulture sadrži video materijale za izvođenje statičkih i dinamičkih vježbi.

Vježbajmo zajedno

Finale u rukometu i odlazak na državno prvenstvo

Autor: Željka Milić Pešec, 18. 11. 2019. 20:12

Rukometna školska ekipa učenika krenula je na županijsko natjecanje iz druge razine zahvaljujući prošlogodišnjem plasmanu s osvojenim petim mjestom u gradu Zagrebu. Do sada su odigrali i pobijedili u šest utakmica. Uspješno su stigli do finala grada Zagreba. Čestitamo učenicima, mentorici Željki Milić Pešec i svim navijačima.

Radionica o olimpizmu

Autor: Željka Milić Pešec, 27. 2. 2020. 19:53

Što je olimpizam i promicanje njegovih temeljnih načela svi učenici, od petog do osmog razreda, mogli su čuti od predavača iz Hrvatske olimpijske akademije. Učenici su kroz interaktivnu radionicu o olimpizmu izrađivali zastavu svojeg tima, odgovarali na pitanja o  antičkim i modernim olimpijskim igrama, sakupljali bodove i osvajali nagrade. I sve to u duhu Fair Playa.

Natječaj "Školski sport i olimpijski pokret"

Autor: Željka Milić Pešec, 5. 2. 2020. 18:03

Hrvatski školski sportski savez (HŠSS), u suradnji s Hrvatskom olimpijskom akademijom (HOA) provodi već devetu godinu natječaj pod nazivom Školski sport i olimpijski pokret. Ovogodišnji natječaj  provodi se pod nazivom Piktogram i trajati će od 03. veljače 2019. do 30. ožujka 2020. godine. HŠSS i HOA provode natječaj za odabir najboljeg likovnog uratka na temu Piktogram.

Županijsko natjecanje u odbojci

Autor: Željka Milić Pešec, 18. 11. 2019. 20:15

Školska odbojkaška ekipa učenica krenula je s natjecanjem iz druge razine zahvaljujući prošlogodišnjem drugom mjestu u gradu Zagrebu. Uspješno su ušle u četvrtu razinu natjecanja te završile na devetom mjestu u  ukupnom poretku. Čestitamo voditeljici Mateji Deranja.

Županijsko natjecanje u košarci za 5./6. razrede

Autor: Željka Milić Pešec, 29. 2. 2020. 16:13

Mlađa košarkaška ekipa krenula je iz drugog kruga županijskog natjecanja. Nakon odigrane tri utakmice završili su u rangu 12. mjesta. Čestitamo ekipi i voditelju Zdravku Vučkoviću.

Prvaci grada Zagreba u taekwondou

Autor: Željka Milić Pešec, 7. 1. 2020. 17:46

Na županijskom natjecanju u taekwondou osvojeno je 1. mjesto ekipno između 32 ekipe.  Sudjelovalo je 12 učenika: Lucijan Nikolić Malora, Juraj Sarjanović, Lovro Rajaković, Matija Lalić, Jura Mikulčić, Niko Reinić, Vito Odrljin, Vito Peradenić, Jan Striček,, Teo Sladetić, Vigo Siladi, Marko Dumančić. Čestitamo učenicima i voditelju Mladenu Reiniću.

Županijsko natjecanje u badmintonu

Autor: Željka Milić Pešec, 18. 11. 2019. 20:19

Školske ekipe učenica i učenika u  badmintonu odigrali su na prvoj razini nekoliko mečeva. U kvalifikacijama nisu izborili daljnji prolaz ali su pokazali duh Fair Playa. Čestitamo učenicama i učenicima i  voditeljici Anji Benjak.

Županijsko natjecanje u košarci

Autor: Željka Milić Pešec, 18. 11. 2019. 20:02

Školska košarkaška ekipa učenika 7./8. razreda krenula je s natjecanjem iz druge razine zahvaljujući prošlogodišnjem prvom mjestu u gradu Zagrebu. U trećoj razini završili su u ukupnom poretku  na devetom mjestu u gradu Zagrebu. Čestitamo učenicima, voditelju Zdravku Vučkoviću i  mentorici Željki Milić Pešec.

Županijsko natjecanje u atletici

Autor: Željka Milić Pešec, 18. 11. 2019. 19:37

Na županijskom natjecanju u atletici, u I. kolu, školska ekipa učenica u ukupnom poretku je 29. od 38 ekipa. Natjecali smo se u disciplinama: skoku u dalj, skoku u vis, bacanju vorteksa, trčanju na 100 m, 300 m, 600 m i štafeti. Čestitamo učenicama i mentorici Željki Milić Pešec.

Dan Vrbana

Autor: Željka Milić Pešec, 18. 11. 2019. 18:51

Mjesec rujan tradicionalno smo započeli sportskim natjecanjima 21. rujna povodom Dana Vrbana. Pod pokroviteljstvom Centara za kulturu Trešnjevka bili smo domaćini sportskih natjecanja u futsalu, stolnom tenisu, graničaru, skoku u dalj s mjesta i igri za profesore. Osvojili smo pehare za prvo mjesto u futsalu i u igri za profesore. Nastupale su i navjačice Lojzice. Nagrade je dodijelio proslavljeni olimpijac vaterpolist Tomislav Paškvalin.

Državni doprvaci u košarci

Autor: Željka Milić Pešec, 11. 5. 2019. 22:03

Promicanje Fair Play igre i imena naše škole košarkaška školska ekipa pokazala je na održanom državnom natjecanju u Poreču od 6. do 8. svibnja. Odigrali su pet utakmica i s četiri pobjede osvojili drugo mjesto u konkurenciji 24 školske ekipe. Čestitamo im na školskom sportskom uspjehu i svima koji su svojim radom i poticanjem u tome doprinjeli.

Treće mjesto u gradu Zagrebu

Autor: Željka Milić Pešec, 13. 4. 2019. 14:06

Na županijskom natjecanju u maloj odbojci naša školska ekipa učenica uspješno je stigla do polufinala na županijskoj razini. Osvojile su treće mjesto između 40 ekipa. Čestitamo učenicama, voditeljici Mateji Deranja i mentorici Željki Milić Pešec.

Državno prvenstvo školskih sportskih društava u odbojci

Autor: Željka Milić Pešec, 27. 3. 2019. 19:11

Na državnom prvenstvu školskih sportskih društava, održanom u Poreču od 25 do 27. ožujka, natjecala se naša odbojkaška ekipa učenica. U osam skupina natjecale su se po tri osnovne škole. Ždrijeb nam je za protivnike dodijelio ekipe iz Kumrovca i Osijeka. Jednu smo utakmicu dobili a jednu izgubili. U ukupnom poretku smo u rangu 9. mjesta. Čestitamo ekipi, voditeljici i mentorici.

Prvaci grada Zagreba u košarci i doprvakinje grada Zagreba u odbojci

Autor: Željka Milić Pešec, 21. 3. 2019. 21:21

Na finalu grada Zagreba 20. ožujka školska košarkaška ekipa osvojila je naslov prvaka a odbojkaška ekipa učenica osvojila je drugo mjesto. Obje ekipe odlaze na državno prvenstvo u Poreč. Čestitamo ekipama, voditeljici Mateji Deranja i voditelju Zdravku Vučkoviću.

Jelovnik za tekući tjedan možete pogledati klikom na sliku:

« Listopad 2020 »