30 godina od osnutka Školskog sportskog društva

Autor: Željkica Milić Pešec, 12. 6. 2021.

Povodom obljetnice 30 godina od osnutka Škole obilježili smo i 30 godina od osnivanja Školskog sportskog društva. U svibnju 2021. na web stranici škole objavljen je školski list Lojzek sa sportskim podliskom. U sportskom podlisku može se pogledati rad ŠSD-a kroz 30 godina raznih događanja. Navedena su postignuća učenika kroz županijska i državna natjecanja, školski, državni i međunarodni projekti, gostovanja, radionice, suradnja s roditeljima i lokalnom zajednicom, suradnja s klubovima, projekti HŠSS-a, projekti HOO-a, školski projekti, suradnja s Kineziološkim fakultetom, suradnja s Agencijom za odgoj i obrazovanje i Ministarstvom obrazovanja i sporta.