Prvo mjesto u projektu "Univerzalna sportska škola Trešnjevka jug"

Autor: Željkica Milić Pešec, 19. 2. 2022.

Učenici razredne nastave, 19. veljače 2022., osvojili su nagrade, medalje i pehar za prvo mjesto ekipno u projektu "Univerzalne sportske škole Trešnjevka jug".  Nositelj projekta je stolnoteniski klub HASTK Mladost s ciljem uključivanja djece u svijet sporta s naglaskom na timskoj igri. Na turniru su sudjelovali učenici:  Mihovil (2.c), Nina (1.d), Marla (1.d), Deša (1.d), Viktoria (1.b), Alen (2.c) i Lukas (1.b). Čestitamo svim učenicima na uspjehu. Svi koji se žele uključiti u ovu izvanškolsku aktivnost mogu doći u sportsku dvoranu u Kuzminečkoj 14 ponedjeljkom u 16:00 sati i srijedom u 17:30 sati.