Otvoreno prvenstvo škole u šahu od prvog do osmog razreda

Autor: Željkica Milić Pešec, 19. 4. 2014.

Šah igre se igraju već stoljećima i može se reći da je to svakako jedna od najpopularnijih igara na svijetu. Uz šah vježbate mozak i krajnji rezultat nema veze sa srećom nego isključivo sa vještinom igrača. Pokažite koliko se dobro snalazite na 64 crno-bijela polja, izazovite protivnike i pokušajte ih matirati u što manje poteza. Iskoristite kvalitetno svoje slobodno vrijeme uz šah na našoj grupi četvrtkom od 19,00 do 20,30. Grupa je besplatna za učenike, roditelje i goste, i otvorena za sve uzraste. Više o natjecanjima pod opširnije.

Na novim pločama sa novim figurama i uz digitalne satove bolje smišljamo strategije.

Planirana natjecanja:

1. 15.V.2014. (četvrtak 19,00 - 20,30) Otvoreno prvenstvo škole od prvog do osmog razreda.

Najbolji idu na daljnja natjecanja.

2. Prijateljski susreti škola.

3. Sportske igre mladih.

Javite se voditelju grupe Damiru Medaku, prof. i Željki Milić Pešec, prof.